Usługi hostingowe

Usługi hostingowe

Być może wtedy inwestowanie czasu i pieniędzy w dążenie do najwyższej jakości usług hostingowych jest kluczem do utrzymania wysokowydajnych stron internetowych generujących ogromne strumienie przychodów, przyciągając uwagę odwiedzających skutecznie i dokładnie.

Ustępując miejsca złodziejom przepustowości

Optymalizacja prędkości witryny jest ciągłym i ewoluującym procesem i wykracza daleko poza subskrypcję najlepszych usług hostingowych na świecie. Niektóre decyzje biznesowe mające na celu zmaksymalizowanie przychodów poprzez zmianę wyglądu i funkcji strony internetowej negatywnie wpływają na wydajność strony poprzez kradzież kawałków z przepustowości przydzielonej każdemu indywidualnemu odwiedzającemu.

Zbyt wiele widżetów lub wtyczek

Dodatkowe funkcje i funkcjonalność zawsze podobają się właścicielom witryn i programistom. Widżety i wtyczki umożliwiają wygodne zmiany w istniejących witrynach internetowych wraz z niewielkim obciążeniem wydajności witryny. Nawet przy najmniejszych widżetach, takich jak przycisk Google+, obciążenie wydajności witryny pod względem czasu ładowania strony może wzrosnąć nawet o 2 sekundy w niektórych przypadkach.

Facebook like box jest kolejnym powszechnym spowolnieniem, ponieważ wiadomo, że łatwo dodaje żądania HTTP 40+ (jak widać poniżej). Na stronie klienta zobaczyliśmy, że dodała ona 700 KB do ogólnej wagi strony, co nie jest dobre!

Facebook Widget requests

Facebook Widget requests

Ograniczenie dodatków do niezbędnego minimum jest niezbędne do utrzymania optymalnej wydajności witryny – nawet wtyczki zainstalowane w tym samym rdzeniu witryny konkurują w dostarczaniu najszybszej odpowiedzi na żądania przeglądarki, ostatecznie wyczerpując przepustowość.

Czasami jakość i funkcjonalność zainstalowanych wtyczek ma znacznie więcej znaczenia niż sama liczba. Wtyczki, które pytają o duże strumienie danych w celu wykonywania złożonych operacji, powinny robić to poza serwerem, a nie w środowiskach hostingowych, takich jak WordPress.

Zbyt wiele reklam i usług zewnętrznych

Kuszące, jak może się wydawać, sprzedaż zbyt dużej ilości nieruchomości zewnętrznym reklamodawcom drastycznie obniża wydajność witryny. Zbyt wiele reklam lub powolne ładowanie reklam zwiększa współczynnik odrzuceń i negatywnie wpływa na zbywalność online. Straty finansowe związane z wysokimi współczynnikami odrzuceń przeważają nad korzyściami pieniężnymi wynikającymi z przekazania rozległych przestrzeni witryny reklamodawcom.

pingdom usługi zewnętrzne

Pingdom usługi zewnętrzne

Usługi zewnętrzne zazwyczaj niosą ze sobą dwa problemy. Jedna jest spowodowana czystą objętością, druga ma do czynienia z czekaniem, aż załadują.

Jeśli masz wiele zewnętrznych usług, musisz załadować je wszystkie i czekać na informacje z nich przy każdym załadowaniu strony. Im więcej połączeń masz, tym więcej czekasz, tym większe obciążenie własnego serwera i większa szansa, że wpadniesz na drugi problem.

W niektórych przypadkach ładowanie strony będzie czekać, aż transfer danych zostanie zakończony między Twoją witryną a usługą zewnętrzną. Jeśli usługa zostanie wywołana w nagłówku i nastąpi przerwa w działaniu usługi, Twoja strona po prostu odmówi załadowania.

Według jednego z badań koszt generowania przychodów z reklamą banerową to prawie 33 procent dodatkowego opóźnienia. Natrętne wyskakujące reklamy jeszcze bardziej pogarszają odwiedzającym rezygnację z witryn po jeszcze wyższych stawkach.

Kod partnerski, nawet te kilka dodatkowych linii skryptu zajmują cenną przestrzeń pamięci w środowisku hostingowym i wymagają dodatkowych cykli przetwarzania w dostarczaniu treści do użytkowników końcowych.

Niemniej jednak reklama internetowa jest głównym źródłem dochodu dla wielu firm internetowych (pomyśl Google i Facebook!), a optymalny model reklamy w witrynie internetowej znacznie zwiększa przychody witryny przy jednoczesnej minimalizacji kosztów opóźnień i opóźnień ładowania strony.

Nadęty motyw projektowy i niezgodne Multimedia

Kuszące motywy projektowania stron internetowych i treści multimedialne są głównymi turnerami ruchu online. Dzieje się tak, jeśli zawartość dotrze nawet do oczu niecierpliwych odwiedzających wystarczająco szybko. Wysokiej jakości obrazy i filmy (duże piksele, Duży Rozmiar pliku) wymagają dłuższego pobierania na żądane przeglądarki, podczas gdy niska jakość, lekka grafika ledwo przyciąga uwagę użytkowników pomimo krótszego czasu ładowania.

Jednak intensywne treści graficzne nie zawsze są decydującym czynnikiem w zwiększaniu konwersji i sprzedaży. Dotyczy to zwłaszcza witryn ecommerce, które muszą zawierać szybko ładujące się obrazy produktów i filmy opisujące wartość produktów, a niekoniecznie ich piękno wizualne.

Problemy ze zgodnością wpływają również na wydajność multimediów i aplikacji w niektórych przeglądarkach i lokalizacjach geograficznych. Weź Google Chrome i Shockwave Flash jako przykład. Obaj rzadko grają dla siebie mili. Podobnie ograniczenia rządowe mogą również uniemożliwić dotarcie określonych treści multimedialnych do lokalnych odwiedzających.

Witryny z niefunkcjonalną zawartością multimedialną wymagają nadmiernych cykli komunikacji klient-serwer, aby dotrzeć do żądanych przeglądarek, co ostatecznie pogarsza wydajność witryny. Do właścicieli witryn należy jednak zapewnienie usprawnionej obsługi we wszystkich platformach przeglądarek, rozmiarach urządzeń i lokalizacjach geograficznych, ponieważ zasady rządowe i kompatybilność przeglądarek mogą się zmieniać z czasem, a najczęściej także nieprzewidywalność.

Usprawnij zawartość

Usprawnij zawartość

Szybkie ładowanie i w pełni funkcjonalne treści multimedialne są niezbędne dla sprzedawców e-commerce, aby utrzymać obecność odwiedzających witrynę. Każda sekunda opóźnienia w czasie ładowania strony prowadzi do sfrustrowanych odwiedzających, którzy porzucają powolne witryny i czerpią 7 procent straty w współczynnikach konwersji, 11 procent mniej odsłon i 16 procent spadku zadowolenia klientów.

I jeszcze trochę tego kodu - formularze rejestracji i analizy

Formularze rejestracji i Kod analityczny dodają tylko kilka linijek do podstawowych plików witryny. Ale gdy zbyt wiele pojedynczych linii kodu zajmuje miejsce w zapleczu witryny, zasoby zawartości internetowej i wtyczki z długim kodem konkurują o małe miejsca w pamięci w krótkich cyklach przetwarzania. W rezultacie pojawia się popularne zjawisko nieliniowości, a każdy element wykonuje się nieprzewidywalnie, Zwykle zużywając więcej cykli przetwarzania niż oczekiwano.

Z punktu widzenia użytkowników końcowych nadmierne usługi są często niepotrzebne lub co najwyżej uważane za drugorzędne w stosunku do rzeczywistych treści przedstawianych przez witrynę. Wiele witryn hostuje ponad 80 zasobów (obrazy, wtyczki, dodatki i inne treści multimedialne), a cała ta zawartość niekoniecznie jest dostarczana do żądających przeglądarek zgodnie z preferencjami użytkownika. Dodatkowe inwestycje w tworzenie stron internetowych bogatych w media ostatecznie się odwróciły, gdy informacje rzeczywiście wymagane do dotarcia do użytkowników końcowych są przechowywane przez nieistotne formularze rejestracyjne, kod analityczny i inne treści dodające niepotrzebnej wagi stronie internetowej.

Mobilne błędy i błędne przekierowania

Oczekuje się, że globalna subskrypcja smartfonów przekroczy 2,7 miliarda do 2019 roku, kiedy 83 procent użytkowników Internetu będzie miało dostęp do Internetu za pośrednictwem urządzeń mobilnych. 30 procent ruchu na stronie e-commerce w 2016 pochodziło z urządzeń mobilnych, a liczba ta nadal rośnie wykładniczo wraz z eksplodującą bazą użytkowników smartfonów.

Smartfony

Smartfony

Konkurencja w celu przyciągnięcia uwagi użytkowników mobilnych jest jeszcze bardziej intensywna ze względu na powolne ładowanie stron mobilnych i niższy poziom cierpliwości odwiedzających. 60 procent użytkowników mobilnych oczekuje, że strony mobilne załadują się w ciągu 3 sekund. Średnio 3 na 4 osoby opuszczą mobilną stronę internetową, jeśli ładowanie trwa dłużej niż 5 sekund, podczas gdy przeciętny telefon komórkowy trwa nawet dłużej niż 6-10 sekund.

Nadmierne opóźnienia w czasie ładowania strony mobilnej występują głównie wtedy, gdy strony internetowe nie są specjalnie zoptymalizowane i zaprojektowane w celu zapewnienia wysokiej wydajności interfejsu urządzenia mobilnego. Nawet w przypadku dedykowanych stron zoptymalizowanych pod kątem smartfonów, użytkownicy mobilni nie zawsze są przekierowywani do zamierzonych wersji mobilnych stron internetowych na komputery stacjonarne wymaganych z przeglądarek mobilnych.

Przekierowania to instrukcje, które wysyłają użytkowników szukających adresu URL jednej witryny do innej, która (rzekomo) zawiera dokładne informacje wymagane przez użytkowników. Przekierowania są najbardziej skuteczne dla użytkowników mobilnych poszukujących wersji desktopowych stron internetowych, które muszą być dobrze zmapowane do równoważnych wersji mobilnych, aby zapewnić najlepszą obsługę witryny mobilnej.

Robi to niedokładnie uniemożliwia użytkownikom przełączanie się między niechcianymi plikami witryny, dopóki nie dotrą do właściwego. Powoduje to niepotrzebne opóźnienia w wczytywaniu informacji rzeczywiście poszukiwanych przez użytkowników końcowych.

Jest to analogiczne do znalezienia pustego miejsca parkingowego na dużym, zatłoczonym parkingu i dotarcia do pozornie pustego miejsca tylko po to, aby dowiedzieć się, że zajmuje je mały pojazd, który nie był widoczny z daleka. Proces trwa do momentu osiągnięcia wolnego miejsca – to znaczy, jeśli kierowca nadal szuka pustego miejsca i nie jest wystarczająco sfrustrowany, aby całkowicie opuścić parking.

Złe przekierowania

Złe przekierowania

Właściciele witryn są ostatecznie odpowiedzialni za utratę przewagi konkurencyjnej w przestrzeni mobilnej, gdy ruch mobilny jest po prostu przekierowywany w stronę nieistotnej wersji witryny stacjonarnej, zamiast dostarczać zoptymalizowane pod kątem prędkości rozwiązanie mobilne dla użytkowników mobilnych.

Strony internetowe, które nie są zoptymalizowane pod kątem szybkości dla urządzeń mobilnych, cierpią z powodu typowych problemów utrudniających korzystanie z urządzeń mobilnych. Problemy takie jak wadliwe przekierowania, niemożliwe do odtworzenia filmy, nadęte obrazy i Grafiki, nieistotne sieciowanie i niepotrzebne zasoby dostarczane odwiedzającym mobilnym obniżają wydajność witryny i ostatecznie zwiększają współczynnik odrzuceń.

VKLM8CJ3PrL2vRRr