Pięciominutowe porady dotyczące marketingu internetowego


Prawdziwe interakcje między ludźmi sprawiają, że proces przebiega sprawnie, a jednocześnie zapewnia kontakt z Twoimi potrzebami. Wiem, że nieskończone książki zostały napisane na temat znaczenia marki.


Mówię to, ponieważ rok 2003 był moim najlepszym rokiem jako niezależny współpracownik. Zrobiłem o wiele więcej jako wolny strzelec, niż gdybym pracował w pełnym wymiarze czasu, który teleportuję, kiedy trzeba.

Lepszym sposobem jest zacząć na małą skalę. Poinformuj o tym swoich przyjaciół, krewnych, sąsiadów, znajomych, członków kościoła lub ludzi z dowolnej grupy, w której jesteś częścią domu, w którym chcesz siedzieć. Możesz wydrukować niektóre wizytówki, zacznij od numeru telefonu lub adresu e-mail, aby skontaktować się z tymi osobami.

Geekspeak i trzyliterowe akronimy – np. b2b, B2G – są endemiczne na scenie IT. Doświadczeni pisarze unikają TLA głównie dlatego, że wiedzą, że czytelnicy nie zrozumieją terminologii, staną się sfrustrowani i pójdą dalej. Jeśli chcesz użyć tych terminów, umieść sekcję odniesienia na początku.

Zidentyfikuj indywidualne umiejętności dla odwiedzających. Co motywuje, aby cię szukać? Jakie problemy rozwiązujesz? Jakie punkty tarcia ktoś redukuje? Zidentyfikuj nagrody z kofeiny i doceń swoje przedmioty. Znajdź przyciski odwiedzających, a następnie popchnij je, podając ładny, soczysty, trafny cel.

Kupowanie i podkręcanie samochodu w Indiach jest drogie przez cały dzień, ponieważ takie muszą mieć pewność, że sprawdzasz zużycie paliwa na początku. Zwykle zobaczysz, że przebieg jest podawany osobno dla dróg miejskich i autostrad, gdzie przebieg autostrady jest większy. Jednak nie popadajcie tylko w to, co jest określane mianem gospodarki ubogiej w paliwa. Zamiast tego zrób kilka opinii użytkowników i wybierz jazdę próbną, zanim osiągniesz przebieg.

Kiedy wstajesz rano i zdajesz sobie sprawę, że musisz sobie poradzić z tym wyczerpującym codziennym dojazdem do miasta, jesteś w stanie wesprzeć tę filiżankę w dłoni i odetchnąć z ulgą. Bez zmarnowanego czasu, bez trąbiących rogów, bez wściekłości na drodze. Wspaniale!

Czy nam się to podoba, czy nie, nasz rząd – stan i federalny – stanowią ogromną część naszej ogólnej gospodarki. Nie przyspieszysz wzrostu gospodarczego, obniżając o 5% swój największy składnik w gospodarce.