10 najważniejszych wskazówek dotyczących ustawiania i otrzymywania celów


Musisz przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną z kandydatem tak bardzo, jak długo klient przeprowadzi z tobą rozmowę kwalifikacyjną. Szkolenie sprzedaży mówi, że pierwsza linia musi być wprowadzeniem Ciebie i firmy.

Kiedy znajdujesz się w biznesie informacyjno-faktograficznym, rozumiesz, że jest to bardzo konkurencyjne środowisko. O ile więcej jednostka znajduje się w usługach konsultingowych IT. Na pewno zgodzicie się, że konkurencja o bardzo szalonym. Sposób, w jaki sobie z tym poradzisz, może decydować o powodzeniu kampanii o rozmiarze listy B2B. Jednak, aby zdecydowanie generować więcej wykwalifikowanych leadów sprzedażowych, musisz dokładnie zrozumieć, co jest ważne dla twoich perspektyw biznesowych. Czego oni będą potrzebować? Czy masz punkty, których potrzebują? Może być cena w usługach konsultingowych IT dla ich środków? Czy porzuciłbyś naprawdę potrzebny produkt? Wszystko to odgrywa kluczową rolę w procesie biznesowym.

Klucz 4: Zawsze stosuj się. Decydenci są zajęci iz pewnością będą chcieli, abyś nagle zbliżył się do punktu. MarketingSherpa odkrył, że 92% nabywców b2b jest otwartych na zimne połączenia, jeśli sprzedawca jest odpowiedni.

Na przykład, rozpoczynasz trening umiejętności sprzedaży, tworząc nową prezentację sprzedaży. Trening sprzedaży mówi, że linia zawsze jest wprowadzeniem Ciebie, a firma jest. Musi też być krótki do punktu, w którym nie ma mowy o długiej przemianie osoby lub produktu. To jest twoje pierwsze działanie od pierwszego dnia. Napisz faktyczny pierwszy związany z wprowadzeniem dochodu. Wtedy drugi dzień może być wyciśnięciem powodu, dla którego nabywca będzie chciał wprowadzić Państwa do sprzedaży. Na końcu pierwszego tygodnia masz zupełnie nowy wstęp do sprzedaży i jesteś gotowy do rozpoczęcia pracy nad innymi etapami sprzedaży. Może nie zmęczyć się szkoleniem ze sprzedaży lub stwierdzeniem, że nie masz czasu, aby z nim konkurować.

Zwykle podczas imprez Speed ​​Networking większość uczestników wymienia swoje wizytówki. Oznacza to, że gdy opuścisz wydarzenie, możesz mieć stos wizytówek, zamiast wybrać tylko kilka, jeśli uczestniczysz w konwencjonalnym wydarzeniu. Z uwagi na to, że posiedliśmy wszystkich twarzą w twarz, twoja kontynuacja, opcje znacznie się zwiększają.

Spowolniająca gospodarka zwykle znacznie obniża inflację. W Stanach Zjednoczonych gospodarka już zwolniła i ma tendencję do spowolnienia. Wczoraj rano Fed znacząco obniżył swoją prognozę wzrostu gospodarczego do pewnego zakresu zaledwie 2,3% do 1,2%. Niektórzy ekonomiści przewidują, że spowolni to całą recesję. Europejskie gospodarki również zaczną zwalniać.

Jeśli liczby rządu są poprawne, USA jest na pewno szczęście w porównaniu do tunelu na świecie. Inflacja w Chinach, Indiach, Indonezji i Arabii Saudyjskiej utrzymuje się na poziomie ponad 8% rok po roku. Rosja podaje, że inflacja wzrosła do 14%. Niektóre kraje Ameryki Południowej padają znacznie ostrzej. Argentyńska stopa inflacji wynosi ponad 20%, Wenezuela prawie 30%. Europejski Bank Centralny szacuje, że średnia roczna globalna inflacja wzrosła do 5,5%.

Jeśli sprawy stają się trudne, potrzebujesz pozytywnego nastawienia, aby zdobyć się przez te trudne czasy, więc naucz się, jak być w stanie skupić się blisko wielkiego obrazu i nie martw się w dzisiejszych czasach. Powinniście otaczać się postawami i korzystać z sieci społecznościowych, a to pomoże.